Polub mnie na FB :)

niedziela, 20 stycznia 2013

Homo znaczy gorszy?

Pewnie nie raz zetknęliście się w jakiś sposób z osobą o innej orientacji seksualnej. Jeśli nie w rzeczywistości, to przynajmniej z gazet. Te kolorowe, wielkie litery nagłówków magazynów niższej klasy typu  Jacyków z partnerem, Czy Tomasz Raczek raczej specjalnie lansuje się na miłego geja? itd.
Wśród znanych osób, okazuje się być coraz więcej osób o odmiennej orientacji.

Pamiętacie zespół Tatu? Rzekomy związek dwóch młodych dziewcząt nieźle, owe panienki, wypromował.

Tatu


Wielu jednak do tej pory wstydzi się tego, nie chcąc o tym mówić głośno.

Dlaczego?
Ano dlatego, że jesteśmy zacofani. Tak, za-co-fa-ni!

Osoby homoseksualne stale się boją. Opinii publicznej. Wyśmiania. Niezrozumienia.

Ale, zaraz zaraz... to mordercy mogą czuć się swobodniej, często bez poczucia winy chodzić po świecie, a osoby innej orientacji muszą się bać? Czy Wam również się zdaje, że coś tu jest nie tak?

Homoseksualizm  został wykreślony z listy chorób psychicznych. I, moim zdaniem, dobrze. Bo czy szanowny profesor psychologii Paul Cameron ma prawo na podstawie jedynie widzianych nekrologów twierdzić, iż homoseksualiści żyją krócej nawet o ponad 20 lat?! bit.ly/VSFWyR.

Homoseksualizm jest co prawda determinowany głównie czynnikami zewnętrznymi, niemniej każdy ma w sobie jakieś preferencje ku tej samej płci, z tym, że jedni mniejsze, a drudzy większe. Dlatego możliwym jest, iż taki człowiek w przyszłości będzie preferował osoby tej samej płci. Czy taki stan rzeczy powinien być leczony, czy może dać tej osobie wybór, czego - lub kogo - tak naprawdę w życiu chce? W końcu to indywidualne życie każdej jednostki. Życie, w które nie powinno się, bez istotnej przyczyny, ingerować.

Oczywiście jest jeszcze kwestia posiadania dzieci, czyli jeden z najbardziej kontrowersyjnych obecnie tematów. Czy homoseksualiści powinni móc adoptować dzieci? To jest jednak zupełnie osobne i wymagające dłuższej kontemplacji zagadnienie.

A teraz mały zestaw pytań:
1. Czy wszyscy homoseksualiści/ bądź większość/ mordują?
2. Czy wszyscy homoseksualiści /bądź większość/ kradną?
3. Czy wszyscy homoseksualiści/ bądź większość/ cudzołożą?
4. Czy wszyscy homoseksualiści/ bądź większość/ kłamią?

Jeśli odpowiedziałeś/aś TAK na choćby jedno z powyższych pytań, to chyba sam potrzebujesz dobrego psychiatry.

Odkładając zatem religię i wiarę na bok, pomyśl tak po ludzku - w czym tak naprawdę Ci te osoby przeszkadzają?

Pewnie szybciej okazało by się, że, z powodu tak zwanej inności, tak naprawdę to osoby homoseksualne są ciągle prześladowane i gnębione. Właśnie przez wspaniałych heteroseksualistów.

---
korolowa