Polub mnie na FB :)

wtorek, 8 stycznia 2013

wirtualnej polski prasówka.

Wiedzieliście, że Ewa Farna ma problem? Ponoć potrzebuje schudnąć!


Ale ale, co gorsza - biedulka nie może stosować rygorystycznej diety bo... uzależniła się od słodyczy! To straszne! Nie wiem, co bym zrobiła w jej sytuacji!

Co może być gorsze od tej wiadomości?

Uwaga ludzie, oto nadchodzi klęska żywiołowa! Aż moje palce drżą na samą myśl o tym, że ... podrożeje piwo!!

I jak my, przeciętni Polacy, naród przez Radegasta wybrany, mamy teraz stawić czoła takiej katastrofie !? Wszak te kilkanaście groszy więcej wyciułać już trudno, a i miłym panom pod Żabką oczekującym czasami i cosik podrzucić trzeba!

Lecz-to-nie-koniec-nowinek!
Wiecie, z kim Kusznierewicz pojawił się na Gali Mistrzów Sportu? Wiecie, wiecie, wiecie !?
Tak, ze swoją przepiękną, cudną, wspaniałą nimfą, znaczy żoną, tak, z żoną! Ach, jakże ona była piękna, niczym jaskrawy motyl przelatujący przez skupisko krowich gówien!Ale, żeby nie było tak miło, mamy również i dramat. Odcinek 17864 z serii 'Mama Madzi' tym razem (chyba?) już do końca odkrywa tajemnicę - młoda mama na pewno udusiła swoje dziecko! Nie ma już ku temu najmniejszych wątpliwości, ponieważ najrzetelniejsza obecnie osoba zaangażowana w tą sprawę - niejaka Beata Ch z Będzina - brzydko mówiąc, 'wkopała' swoją kumpelę z celi.
To się nazywa obrót o 360 stopni  - w stronę prawdy i ogólnie pojętego dobra!

W sumie to dramat na dramacie, chciałoby się rzec. Wierzę jednak głęboko, iż wirtualna polska jeszcze nie raz mnie zaskoczy, nie tylko 17865 odcinkiem pt. 'Mama Madzi udusi...'....

---
korolowa