Polub mnie na FB :)

piątek, 22 lutego 2013

Rozpoczynam akcję 'Czytaj dalej!'

No to postanowiłam.

Dla próby - rozpoczynam akcję 'Czytaj dalej'! 


Tak jeszcze qwoli wyjaśnienia : z powodów nie innych jak bezpieczeństwa, na udział w akcji zezwalam jedynie blogom działającym conajmniej trzy miesiące, z częstotliwością działania conajmniej jednego posta na tydzień.

Jeśli chodzi o Facebooka i inne portale - brane będą pod uwagę tylko osoby ze zdjęciem na profilu, z kontem działającym również nie mniej niż 3 miesiące; konta fikcyjne już na starcie odpadają z akcji.
Jeśli więc ktokolwiek złamie reguły i np.  prześle osobie z 1-miesięcznym kontem książkę i ja się o tym dowiem - automatycznie zostaje wykreślony z listy i może mieć z tego powodu nieprzyjemności tak jak i ta druga osoba.

To tyle jeśli chodzi o reguły, a teraz.... taaa daaam!

Zgłaszam pierwszą książkę!


'Poczwarka'  Doroty Terakowskiej.
Treść : 'Adam i Ewa, bohaterowie Poczwarki, żyją prawie jak w serialu. Mają po trzydzieści lat i starannie opracowany, rodzinny biznesplan'. Ład ich świata burzy pojawienie się córeczki, innej, niż oczekiwali.
Mężczyzna i kobieta - każde na swój sposób - poznają to nowe życie. Między odrzuceniem a miłością kryje się niejedna tajemnica'.

Kto chętny?
Zgłaszajcie się po książkę w komentarzach!


PS Jeśli ktoś chce zgłosić swoją książkę - niech to umieści na swoim profilu/blogu, powołując się na reguły akcji 'Czytaj dalej' i kopiując post z zasadami tej akcji (tutaj) oraz, oczywiście, sam zapozna z jej regulaminem.